Stilles je prostor mnogih priložnosti.

Naši dnevni spremljevalci so tradicija in inovativnost. Zaposlenim ponujamo odlične pogoje za delo in razvoj, cenimo in spodbujamo željo po novih izkušnjah, znanjih in dajemo pogum za prehod prek mej. Sodelavci imajo priložnost za napredovanje, dnevno sodelovanje s strokovnjaki in možnost za nenehno učenje.
Gradimo prostor kjer biva medsebojno zaupanje, spoštovanje, medgeneracijsko sodelovanje, timsko in učinkovito delo.

Stalno ustvarjamo nova delovna mesta zato vas vabimo, da se pridružite pri uresničevanju naših ambicioznih ciljev.

RAZPISANA DELOVNA MESTA:

Svojo prijavo in CV, s pripisanim nazivom delovnega mesta za katerega kandidirate, pošljite na kadrovska@stilles.si ali pokličite 07/ 8161 023.

Zaposlitev2

KONSTRUKTOR (M/Ž)

Vaše naloge bodo obsegale:

  • Izdelavo konstrukcijskih načrtov in tolmačenje načrtov.
  • Izdelavo razpisne dokumentacije (prirezovalna lista, izdajnice, …).
  • Sodelovanje z arhitekti in vodji projektov v projektnem timu.
  • Izbira materialov in definiranje potreb po materialih za nabavno službo.
  • Spremljanje in nadzor izdelave opreme v proizvodnji.
  • Dajanje navodil montažnim skupinam na objektu.
  • Meritve na objektu.

Kaj pričakujemo?

  • Vsaj V. stopnja strokovne izobrazba lesarske oz. druge tehnične smeri.
  • Natančnost, iznajdljivost, inovativen pristop pri delu z željo po novih znanjih.
  • Sposobnost timskega sodelovanja, doseganje zastavljenih ciljev.
  • Poznavanje vsaj enega CAD programa za risanje.
  • Poznavanje osnov tehničnega risanja.
  • Poznavanje konstrukcijskih izdelkov v lesarstvu.
  • Poznavanje tehnologije izdelave izdelkov.
  • Želja po spoznavanju novih tehnologij s področja dela.

Kaj vam ponujamo?

  • Izjemno priložnost za delo v dinamičnem in stimulativnem okolju.
  • Veliko izzivov in sodelovanje v ekipi uspešnih sodelavcev.
  • Priložnost za strokovno rast v mednarodno orientiranem poslovnem okolju.
  • Konkurenčno plačilo, možnost napredovanja.
  • Možnost dolgoročnega sodelovanja.

OPERATER NA CNC (M/Ž)

  • Programiranje CNC strojev.
  • Nadzor in upravljanje CNC strojev.
  • Nastavitev stroja in rezilnega orodja pred obratovanjem.
  • Obvladovanje in izvajanje tehnik strojne obdelave lesa.
  • Redno dnevno vzdrževanje in mazanje CNC strojev.
  • Skrb za kakovost produktov in kontrolo kvalitete.

  • Najmanj IV. stopnjo izobrazbe lesarske smeri ali druge tehnične smeri.
  • Najmanj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu.
  • Znanje branja proizvodne dokumentacije in načrtov.
  • Poznavanje osnov programiranja CNC strojev.
  • Poznavanje lesarske proizvodnje.
  • Računalniško pismenost.
  • Odgovornost, fleksibilnost, spretnost in veselje do dela z lesom.

  • Dobro plačilo za dobro opravljeno delo.
  • Fiksno redno plačilno in variabilni stimulativni del plačila.
  • Delo z najsodobnejšimi stroji.
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas ali zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev.

MIZAR (M/Ž)

  • Uporaba dokumentacije (načrti, kosovnice, prirezovalne liste, sestavnice).
  • Delo na lesnoobdelovalnih strojih.
  • Nastavitve lesnoobdelovalnih strojev.
  • Sestava elementov v sklope (lepljenje, vijačenje).
  • Brušenje in posnemanje robov.
  • Montaža izdelkov.
  • Embaliranje izdelkov.

  • Prednost pri zaposlitvi imajo kandidati z izobrazbo lesne smeri ali poznavanjem dela na lesnoobdelovalnih strojih.

  • Možnost napredovanja.
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.