Stilles je prostor mnogih priložnosti.

Naši dnevni spremljevalci so tradicija in inovativnost. Zaposlenim ponujamo odlične pogoje za delo in razvoj, cenimo in spodbujamo željo po novih izkušnjah, znanjih in dajemo pogum za prehod prek mej. Sodelavci imajo priložnost za napredovanje, dnevno sodelovanje s strokovnjaki in možnost za nenehno učenje.
Gradimo prostor kjer biva medsebojno zaupanje, spoštovanje, medgeneracijsko sodelovanje, timsko in učinkovito delo.

Stalno ustvarjamo nova delovna mesta zato vas vabimo, da se pridružite pri uresničevanju naših ambicioznih ciljev.
Pišite nam na kadrovska@stilles.si.

RAZPISANA DELOVNA MESTA:

Zaposlitev2

KONSTRUKTOR (M/Ž)

Vaše naloge bodo obsegale:

  • izdelava konstrukcijskih načrtov in tolmačenje načrtov.
  • izdelava razpisne dokumentacije (prirezovalna lista, izdajnice, …).
  • Sodelovanje z arhitekti in vodji projektov v projektnem timu.
  • izbira materialov in definiranje potreb po materialih za nabavno službo.
  • Meritve na objektu.
  • Spremljanje in nadzor izdelave opreme v proizvodnji.
  • Dajanje navodil montažnim skupinam na objektu.
  • Kontrola izvedbe gradbenih del ostalih izvajalcev na objektu.

Kaj pričakujemo?

  • Vsaj VI. stopnja strokovne izobrazba lesarske oz. druge tehnične smeri.
  • Delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu.
  • Poznavanje vsaj enega CAD programa za risanje.
  • Poznavanje osnov tehničnega risanja.
  • Poznavanje konstrukcij izdelkov v lesarstvu.
  • Poznavanje tehnologije izdelave izdelkov.
  • Natančnost, željo po novih znanjih, ciljno usmerjenost in pozitivno naravnanost.

Kaj vam ponujamo?

  • Delo v kreativnem in timsko usmerjenem delovnem okolju.
  • Priložnost za stalne praktične treninge za iskanje inovativnih rešitev.
  • Priložnost za strokovno rast v mednarodno orientiranem poslovnem okolju.
  • Konkurenčno plačilo in možnost napredovanja.
  • Možnost dolgoročnega sodelovanja.

Svojo prijavo in CV pošljite na kadrovska@stilles.si.

VODJA PROJEKTOV (M/Ž)

  • Načrtovanje projektov
    Pridobivanje informacij o potencialnih projektih oz. naročnikih in izvajanje ostalih aktivnosti za pospeševanje prodaje.
    Sodelovanje pri pripravi idejnih zasnov projektov.
    Priprava ponudb in tenderske dokumentacije, sodelovanje pri komercialnih razgovorih z naročniki.
    Koordinacija dela za pripravo vzorcev oz. vzorčnih sob.
  • Organizacija projektov
    Priprava osnutkov pogodb z naročniki in podizvajalci.
    Sodelovanje pri izboru podizvajalcev.
    Posredovanje ustreznih informacij pri pripravi delavniških risb in načrtov.
    Zagotavljanje podatkov za pripravo proizvodnega plana.
    Zagotavljanje podatkov za organizacijo nabavnega procesa in logistike.
  • Vodenje in nadzor izvedbe projektov
    Koordinacija internih izvedbenih aktivnosti (operativna priprava dela, planska služba, nabava in logistika).
    Koordinacija eksternih izvedbenih aktivnosti (podizvajalci, ostali izvajalci na gradbišču).
    Sodelovanje pri kontroli kvalitete izdelkov.
    Stroškovno upravljanje projekta.
    Sodelovanje pri primopredajah projektov.
    Priprava končnega obračuna.
    Izdelava končnega poročila o izvedbi projekta.
  • Po-prodajne aktivnosti
    Reševanje reklamacij.
    Finančna izterjava.
  • Splošno
    Identifikacija potencialnih podizvajalcev in sodelovanje pri razvoju podizvajalcev.
    Sodelovanje na sejmih.
    Odgovornost za prenos znanja, izkušenj in informacij znotraj podjetja.

• Visokošolsko ali izjemoma višješolska izobrazba lesarske, gradbene oz. druge ustrezne smeri.
• Ekonomska znanja.
• 5 let izkušenj na delovnih mestih vodenja projektov hotelskega inženiringa.
• Odlično znanje angleškega jezika oz. nemškega jezika.
• Poznavanje MS okolja in AutoCad-a.
• Pripravljenost na pogoste službene poti.
• Odgovornost za opravljanje dela v zadanih rokih.
• Energičnost, fleksibilnost in ciljno usmerjenost.

  • Priložnost za celostno izvedbo mednarodnih projektov.
  • Priložnost za stalne praktične treninge predstavitvenih veščin, pogajalskih sposobnosti, prodornosti in vztrajnosti.
  • Konkurenčno plačilo in nagrado za odlično prodajo in rezultate.