Stilles d.o.o.

Savska cesta 13, SI-8290 Sevnica

E-naslov: stilles@stilles.si

Telefonska št.: + 386 7 8161 000

Matična št.: 5564697

Davčna št.: SI58134948

Tr. računi:
SI56 0237 9001 8066 565 (Nova Ljubljanska banka d.d.)
SI56 3000 0000 9759 303 (Banka Sberbank d.d.)
SI56 0510 0801 0713 642 (Abanka Vipa d.d.)

Osnovni kapital: 3.559.596, 06 EUR

Lastništvo:
Stilles d.o.o. je v 90% lasti podjetja AFP d.o.o. Dobova, 5% Rok Barbič, 5% Sandi Banič


Stilles Germany GmbH

Münsterstraße 11, DE-45657 Recklinghausen

E-naslov:
Frank Olschewski,
f.olschewski@stilles.si

Telefonska št.: + 49 178 100 3382

Davčna št.: DE320693410

Tr. računi:
IBAN: DE71 4265 0150 1000 0481 14 (Sparkasse Vest Recklingausen)

Lastništvo: Stilles Germany GmbH je v 100% lasti Stilles d.o.o. Sevnica


Stilles Schweiz GmbH

Melchnaustrasse 21A, CH-4924 Obersteckholz

E-naslov:
Boris Lah, boris.lah@stilles.si

Telefonska št.: + 41 79 332 93 46

Davčna št.: CHE-100.494.022

Tr. računi:
IBAN: CH17 0079 0016 9706 2562 1 (Berner Kantonalbank AG)

Lastništvo: Stilles Schweiz GmbH je v 100% lasti Stilles d.o.o. Sevnica

Uprava

Sandi Banič

Pomočnik uprave za področje hotelskega inženiringa
t +386 7 8161018 m +386 30 621 088 e s.banic@stilles.si

Projektno vodenje

Področje Hrvaške
Roman Staniša

Vodja projektov
t +386 7 8161 017 m +386 41 308 466 e r.stanisa@stilles.si

Področje Rusije
Andrej Zamida

VODJA PROJEKTOV
t +386 7 8161 008 m 386 30 605 508 e a.zamida@stilles.si

Področje Avstrije
Boris Fartek

ASISTENT VODJE PROJEKTOV
t +386 7 8161 015 m +386 30 606 979 e b.fartek@stilles.si

Področje Nemčije
Žiga Avguštin

asistent vodje projektov
t +386 7 8161 018 m +386 41 567 345 e z.avgustin@stilles.si

Področje UK in Irske
Sebastjan Kirar

ASISTENT VODJE PROJEKTOV
t +386 7 8161 018 m +386 41 753 133 e s.kirar@stilles.si

Nabava

Milena Žerak Sekirnik

vodja nabave
t +386 7 8161 042 m +386 41 769 869 e m.zerak@stilles.si

Logistika

Kadrovska služba

Vladka Menoni

vodja splošno kadrovskega področja
t +386 7 8161 023 m +386 41 540 686 e v.menoni@stilles.si

Kontakt